ד‘‘ר זאב גאנז

/

מומחה לרפואת כלבים וחתולים

B.Sc, VMD, Dip ABVP Canine and Feline, M.B.A

ד"ר זאב גאנז הוא מומחה לרפואת כלבים וחתולים מטעם הקולג' האמריקאי לוטרינרים קליניים. סיים את לימודי הוטרינריה בארה‘‘ב – University of Pennsylvania בשנת 1997 ועבד בארה‘‘ב בבית חולים פרטי גדול. בבית החולים היה זאב אחראי בין היתר על הניתוחים האורטופדיים ועל מקרים רפואיים מסובכים. במקביל לעבודתו זאב סיים התמחות קלינית ברפואת כלבים וחתולים, את בחינות ההתמחות עבר זאב בהצלחה בנובמבר 2005 וקיבל תואר מומחה לרפואה של כלבים וחתולים. זאב שב לישראל בקיץ 2005 ומתגורר ברמת השרון עם ילדיו דנה ומייקי וכלבתו מיצי. זאב הקים ומנהל את מרכז החירום "חוות דעת" משנת 2008 ובשנת 2018 סיים גם לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת חיפה.

ד"ר לירון אורון

/

מומחית לרפואת חירום וטיפול נמרץ

BSc, DVM, Dip. ACVECC. מומחית מטעם הקולג' האמריקאי לחירום וטיפול נמרץ וטרינרי.

בעלת תואר ראשון במדעי המוח מטעם אוניברסיטת בר אילן.
לאחר מס' שנות עבודה בהייטק החליטה להגשים חלום ילדות וללמוד רפואה וטרינרית.
ד"ר אורון סיימה לימודי רפואה וטרינרית בבית הספר על שם קורט באוניברסיטה העברית בשנת 2012. עם סיום הלימודים המשיכה לשנת internship ולאחריה שנת post internship במחלקה לחירום וטיפול נמרץ בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי מייסודה של האוניברסיטה העברית בבית דגן.
ב2014 החלה בתוכנית התמחות ברפואת חירום וטיפול נמרץ בת שלוש שנים מטעם הקולג' האמריקאי בבית החולים האוניברסיטאי בבית דגן בסיומה עברה בהצלחה את בחינות ההסמכה לקבלת תואר מומחית (DACVECC).

ד‘‘ר ארית פיליפס

/

רופאת חירום

ארית סיימה את לימודי הוטרינריה בארה‘‘ב ב- North Carolina State University בהצטיינות בשנת 2009. במקביל ללימודים ארית עבדה כאחות וטרינרית בקליניקה פרטית ולקחה השתלמויות נוספות ברפואת חירום, רפואת חיות בר ורפואת גן חיות. לאחר סיום לימודיה, עברה ארית בהצלחה את מבחן הרישוי האמריקאי והמשיכה לשנת אינטרנשיפ ברפואה פנימית, כירורגיה וחירום בבית חולים מומחה פרטי בצפון קרולינה. לאחר שנת הכשרה זו, היא החלה לעבוד כרופאת חירום בבית החולים שכללה בנוסף לעבודה הקלינית בחירום וטיפול נמרץ, הכשרת סטאג‘רים חדשים. ב-2011 ארית שבה לישראל והצטרפה לצוות החירום של חוות דעת.

לארית כלבה אחת, רועה מעורבת בת 12 אשר אימצה לפני 3 שנים.

תחביביה כוללים זמן איכות משפחתי בעיקר בחיק הטבע, טיולים וקמפינג.

בוטרינריה היא מאז ומתמיד אהבה את החירום ועל כן נשארה בתחום הזה מאז שסיימה את לימודיה.

ד‘‘ר טל בנקירר

/

רופאת חירום

טל סיימה את לימודי הוטרינריה בביה"ס לוטרינריה ע‘‘ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2012, במקביל ללימודים עבדה כאחות וטרינרית בקליניקה פרטית גדולה במרכז הארץ. לאחר סיום לימודיה, עבדה במספר מרכזי חירום ומרפאות גדולות, במהלכן התמקצעה ברפואת חירום וטיפול נמרץ. בשנת 2015 הצטרפה למרכז החירום בחוות דעת.

טל מגדלת בבית כלב וחתולה, יחד עם בן זוגה ושלושת ילדיהם.

תחומי עניין וטרינרים- רפואת חירום.

ד‘‘ר דנה ברק

/

רופאת חירום

דנה התחילה את דרכה בעולם הוטרינריה כמתנדבת במרפאה וטרינרית מגיל 13. ב-2013 היא סיימה את לימודי הרפואה בביה"ס לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית. מאז סיום הלימודים עבדה במספר מרפאות במקומות שונים בארץ, ובשנת2015 הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת.

דנה מגדלת כלבה בשם טיירה וחתול העונה לשם ברווז, יחד עם בן זוגה ו-3 גורי אדם.

תחומי עניין וטרינרים- עיניים, כירורגיה ואולטרסאונד.

ד‘‘ר חוה נפתלי

/

רופאת חירום

חווה סיימה את לימודי הוטרינריה בביה"ס לרפואה וטרינרית ע״ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2007. במהלך לימודיה, עבדה בביה‘‘ח הוטרינרי כטכנאית וטרינריה, טכנאית מעבדה, ניטור הרדמה ועם חיות גדולות. לאחר מכן, המשיכה לסטאז' בביה"ח האוניברסיטאי בבית דגן שכלל בעיקרו עבודה במחלקת חירום וטיפול נמרץ. לבסוף הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2012.

בזמנה הפנוי אוהבת לעזור לציפורים פצועות שמוצאת ברחוב.

ד‘‘ר שירי פמיני

/

רופאת חירום

שירי סיימה את לימודי הוטרינריה בביה"ס לוטרינריה ע‘‘ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2012. לאחר סיום לימודיה, עבדה במספר מרכזי חירום ומרפאות גדולות, במהלכן התמקצעה ברפואת חירום וטיפול נמרץ. בשנת 2016 הצטרפה למרכז החירום בחוות דעת.

שירי מגדלת בביתה 2 כלבים, חתולה אחת, 5 סיפורים והסוס מני. בזמנה הפנוי נהנת מטיפוס בולדר ורכיבה על סוסים.

ד"ר נועם שוגר

/

רופא חירום

נועם סיים את לימודי הוטרינריה בביה"ס לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2015. במהלך הלימודים נועם התנדב בצער בעלי חיים ירושלים 3 שנים ולאחר מכן שנתיים ברחובות אוהבת חיות. עם סיום הלימודים המשיך למסלול אינטרנשיפ בבית החולים הוטרינרי בבית דגן שככל בעיקרו עבודה במחלקת חירום וטיפול נמרץ. לאחר מכן הצטרף לצוות החירום של חוות דעת.

בבית נועם מגדל חתולה טריקולורית בשם ריפלי.

תחומי עניין בוטרינריה- רפואה פנימית.

ד"ר איריס גרין

/

רופאת חירום

איריס סיימה בהצטיינות תואר ראשון במדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות. לאחר מכן, המשיכה ללימודי וטרינריה בביה"ס לרפואה וטרינרית ע״ש קורט של האוניברסיטה העברית אותם סיימה בשנת 2015. בתום לימודיה המשיכה לסטאז' בבית החולים האוניברסיטאי בבית דגן במחלקה לחירום וטיפול נמרץ של חיות קטנות. עם סיום הסטאז' הצטרפה לצוות מרכז החירום.

בביתה מגדלת גורות אדם לתמרי וגוני הילדות, טוטס הכלבה, ניסים, פינקי וז'יז'י החתולים ובאנגו העורב(!)

תחומי עניין בוטרינריה- רפואת חירום וקרדיולוגיה

ד"ר לימור אגי

/

רופאת חירום

לימור סיימה את התואר הראשון בהצטיינות ולאחר מכן, בשנת 2015, סיימה בהצטיינות גם את לימודי הוטרינריה בביה"ס לרפואה וטרינרית ע״ש קורט של האוניברסיטה העברית. בשנת 2016 לימור הצטרפה לצוות החירום.

בביתה מגדלת גורון אדם בשם ליבי, את שמש החתול וזוג ארנבונים בשם ז'וז'ו ואלפרד.

ד"ר בלה גורביץ'

/

רופאת חירום

בלה סיימה תואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטה העברית בהצטיינות והמשיכה ללימודי וטרינריה בביה"ס לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית אותם סיימה ב-2013.

במהלך הלימודים עבדה כאסיסטנטית במספר מרפאות וטרינריות, בנוסף עבדה ברפת ובדיר הכבשים במכון וולקני.

בתום לימודי הוטרינריה עבדה כרופאה במספר מרפאות וטרינריות. ב-2017 השתתפתי בתוכנית האינטרנשיפ ברפואת חירום וטיפול נמרץ של חיות קטנות בבית החולים הוטרינרי ע"ש קורט. לאחריה הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת.

לבלה כלב כנעני בשם מיצי וחתולה טריקולורית בשם גוני. בנוסף שתי בנות וגור אדם קטן שזה עתה נולד.

תחומי עניין בוטרינריה- מאוד אוהבת לעסוק ברפואת חירום.

ד"ר ניר אוחנה

/

רופא חירום

ניר סיים את לימודי הוטרינריה ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2017. לאחר מכן המשיך לסטאז' במחלקת החירום של בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן. ניר הצטרף לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2018.
ניר ואשתו מגדלים באהבה את ארי ילדם הראשון, ואת לילי הכלבה שהביאו מוורשה, פולין.

ד"ר עדי זומר

/

רופאת חירום

עדי סיימה את לימודי הוטרינריה בביה"ס לרפואה וטרינרית ע״ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2009. לאחר מכן, המשיכה לסטאז' ברפואת חירום וטיפול נמרץ של חיות קטנות בביה"ח הוטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן . מאז עבדה במספר בתי חולים ומרכזים רפואיים והצטרפה לצוות מרכז החירום בשנת 2019.

עדי מגדלת את אודי הכלבלב השמנמן שאוהב במיוחד טיולים בפארק ופחמימות.

ד"ר דלאל עודה

/

רופאת חירום

דלאל סיימה את לימודי הוטרינריה ב- Ludwig Maximilian University of Munich בשנת 2013. לאחר מכן המשיכה לסטאז' במרפאת חיות קטנות של Free University of Berlin. מאז עבדה ברפואה פנימית ומחלקת חירום. הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2019.

דלאל מגדלת כלבה בשם ג'סי איתה היא אוהבת לטייל בטבע.

תחומי עניין בוטרינריה- מחלות אוטואימוניות וטיפולן.

ד"ר שרי עובד

/

רופאת חירום

שרי למדה תואר ראשון במדעי בע״ח פקולטה לחקלאות ולאחר מכן המשיכה ללימודי וטרינריה בביה"ס לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2018. בתום הלימודים, המשיכה לסטאז' במחלקת החירום של חוות דעת.

בזמנה הפנוי אוהבת לרוץ וללכת לחדרי בריחה.

תחומי עניין בוטרינריה- חירום וקרדיולוגיה

ד"ר ארז דרור

/

רופא חירום

במהלך לימודיו עבד בתור טכנאי במחלקת חיות גדולות ובנק הדם של מחלקת סוסים, לאחר מכן עבר לעבוד בתור טכנאי במחלקת חירום עד לסיום לימודיו. ארז סיים את לימודי הווטרינריה בביה"ס לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2015.

עם סיום לימודיו המשיך למסלול אינטרנשיפ בבית החולים הווטרינרי בבית דגן שככל בעיקרו עבודה במחלקת חירום וטיפול נמרץ, לאחר מכן עבד במרכז חירום ומרפאה גדולה בצפון ובסוף 2019 הצטרף למחלקת החירום בחוות דעת.

בבית מגדל יחד עם תמר גור אדם בשם נעם, חתול גריאטרי בשם גינס, חתולה שמנמנה בשם סוקי ואת ג'ימי הכלב המושלם, ממתינים בקוצר רוח לגורדון, גור הנחייה שגידלו שצפוי לצאת לפנסיה בקרוב.

תחומי עניין בווטרינריה- רדיולוגיה, רפואת חירום וכירורגיה.

נוי פרג

/

טכנאית חירום בכירה

במהלך שירותה הצבאי, נוי הייתה חובשת ואחראית מרפאה מס' חודשים לאחר שחרורה בשנת 2013 הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת.

כיום נוי היא אחראית הטכנאים של המחלקה. לומדת תואר ראשון ניהול באוניברסיטה הפתוחה.

בזמנה הפנוי אוהבת לטייל, לצלול וללכת לחדרי בריחה.

בביתה מגדלת את ג'ולי הכלבה שאוהבת גזר וצ'רי החתולה השובבה.

שחר לוי

/

טכנאית חירום בכירה

שחר סיימה תואר ראשון בביולוגיה בבר אילן בשנת 2019 וכיום סטודנטית לתואר שני בביולוגיה באוניברסיטת בר אילן. שחר הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2014. כיום היא אחראית מלאי של המחלקה.

שחר היא טבעונית גאה שבביתה מגדלת שני חתולים, שנאפס מורטי.

רותם צור

/

טכנאית חירום בכירה

במהלך שירותה הצבאי, רותם הייתה אחראית על המרפאה הוטרינרית של יחידת עוקץ. מיד לאחר שחרורה בשנת 2016 הצטרפה למחלקת החירום של חוות דעת. כיום היא אחראית רשתות חברתיות של המחלקה.

רותם סטודנטית שנה ג' למדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ומתכננת להמשיך ללימודי וטרינריה. בנוסף, עובדת עם עופות במעבדת מחקר של המכון הוולקני.

בביתה מגדלת את ג'ובי הפיטבול השובב וטורטי החתולה המשגעת.

מאיה פורת

/

טכנאית חירום בכירה

מאיה סיימה קורס אחים וטרינרים במגן דוד ירוק בשנת 2011 ולאחר שעבדה במרפאה וטרינרית, הצטרפה לצוות החירום בשנת 2015. כיום היא אחראית סידור טכנאים של מחלקת החירום. לומדת תואר ראשון לביולוגיה מולקולרית באוניברסיטה הפתוחה.

בזמנה הפנוי אוהבת להיות בחברת הולכים על 4 ולא מזניחה את אהבתה הגדולה לסלסה.

מאיה מגדלת 3 כלבות, ג'וי, מגי וקלי, שכל אחת מהן מצאה בזמן אחר משוטטת ברחוב ואימצה לביתה.

אפרת קרני

/

טכנאית חירום

אפרת הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2012, בנוסף לעבודה במרכז החירום היא מדריכה ברכיבה טיפולית.

למדה תואר הראשון במדעי הרוח ולימודי ניתוח התנהגות בהתמחות בעבודה עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי.

בנוסף למחלקת החירום עבדה בעבר כטכנאית במחלקות אונקולוגיה והדמיה של חוות דעת.

בביתה מגדלת כלב בשם ג'וני וחתול בשם שופל, שהם כמובן אחים מלידה.

לי בורודצקי

/

טכנאית חירום

לי סטודנטית למדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ולאחר מכן מתכוונת להמשיך ללימודי וטרינריה.

בעקבות אהבתה לחיות, הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2017.

בזמנה הפנוי אוהבת ללמוד ולהעשיר את הידע שלה, בביתה מגדלת את פיסי החתולה, את הכלבים ואת הדגים שלה.

ערן גרבלר

/

טכנאי חירום

לאחר שהחליט שחלומו לעבוד עם חיות, ערן סיים קורס אחים וטרינרים של מכון מגיד בשנת 2015. לאחר שעבד 3 שנים במחלקת חירום וטיפול נמרץ בבי"ח הוטרינרי בבית דגן, הצטרף בשנת 2018 לצוות החירום של חוות דעת.

בביתו מגדל את ארול הכלב וגוטה החתול הג'ינג'י.

טארק חופש

/

טכנאי חירום

טארק סיים קורס אחים וטרינרים של מכון מגיד בשנת 2018 ולאחר מכן הצטרף לצוות החירום. מאז שהיה קטן תמיד דאג לחיות רחוב ולאחרונה אף הציל שני חתולי רחוב שמצא לאחר שנדרסו, מוטור ופזוזו, שכמובן אימץ לביתו לאחר שדאג להם לטיפול רפואי אצלנו בחירום.

עדי אלפנדרי

/

טכנאית חירום

עדי סיימה תואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטה העברית בשנת 2015, מאוחר יותר המשיכה לתואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב אותו סיימה בשנת 2019.
כיום, היא מגשימה חלום ילדות כסטודנטית לוטרינריה בביה״ס לרפואה וטרינרית ע״ש קורט שבאוניברסיטה העברית.

עדי עבדה והתנדבה במרפאות וטרינריות שונות והצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2018.
בזמנה החופשי, אוהבת לטייל, לצלם ולשחק עם כלבתה קראמבל וששת החתולים אותם היא מגדלת באהבה יחד עם בן זוגה.

 

אליס פורן גטינו

/

טכנאית חירום

אליס סיימה לימודי רפואה משלימה לבעלי חיים בוינגייט בשנת 2004, בנוסף סיימה קורס אחים וטרינרים במכון מגיד בשנת 2011. הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2019.

בעבר התנדבה עם כלבה בבית אבות, וכיום בנוסף לעבודתה בחירום, מטפלת בבע"ח בעזרת רפואה משלימה.

בזמנה הפנוי נהנת מטיולים בטבע, לעבוד בגינה וליצור אומנות, בביתה מגדלת 6 חתולים- מוסיה, מייסי, פיחפיח, ניו, מאיר ואתול, שכל אחד מהם נכה בצורתו המיוחדת.

גאולה סירוטה

/

טכנאית חירום

גאולה סיימה קורס אחים וטרינרים של מכון מגיד בשנת 2016, בעבר עבדה בבית החולים הוטרינרי בבית דגן שנתיים וחצי ולאחר מכן הצטרפה לצוות החירום של חוות דעת בשנת 2019. בביתה מגדלת כלב בשם נרו שאימצה לאחר שהיה מאושפז בבית החולים ואת אורי החתול שמצאה במהלך טיול שגרתי עם נרו.